Ranking zmiękczaczy wody

Zmiękczacz wody to urządzenie wyposażone w złoża jonowymienne, zawierające jony sodu. Podczas procesu zmiękczania kationy magnezu oraz wapnia-pierwiastków przyczyniających się do twardnienia wody- zamieniane są na jony sodu. Dzięki temu woda staje się miękka i smaczna. Stosowanie zmiękczacza ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu i uchronić armaturę przed nieestetycznymi zaciekami. Ponadto chroni instalacje przed osadzaniem się kamienia kotłowego. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego urządzenia, sprawdź poniższy ranking.

obrazek produktu

5. Zmiękczacz wody Kinetico Essential 17

Montaż zmiękczacza wody Kinetico Essential 17 to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu można skutecznie zmniejszyć twardość cieczy. To nowoczesne urządzenie cechuje się bardzo wydajnym sposobem regeneracji złoża i niskim zużyciem wody. Zmiękczacz Kinetico Essential 17 jest wyposażony w profesjonalny filtr wstępny, który skutecznie usuwa z cieczy wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne np. rdzę i piasek. Urządzenie produkowane jest w Stanach Zjednoczonych przez renomowaną firmę, działająca na rynku od lat.

obrazek produktu

4. Zmiękczacz wody Global Water Pure Soft

Czwarte miejsce w rankingu zmiękczaczy wody zajmuje Global Water Pure Soft. To innowacyjne urządzenie jest bezobsługowe i w pełni zautomatyzowane. Posiada intuicyjną głowicę sterującą, którą można w łatwy sposób zaprogramować. Zmiękczacz Global Water Pure Soft jest również wyposażony w Polietylenowy zbiornik solanki, dyskowy zawór sterujący oraz butlę na żywicę jonowymienną, wzmacnianą szklanym włóknem. Zmiękczacz doskonale sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i zakładach pracy.

obrazek produktu

3. Zmiękczacz wody Blue Soft - RX17/C100

Podium w rankingu zmiękczaczy wody zajmuje Blue Soft - RX17/C100. To nowoczesne urządzenie skutecznie zadba o zdrowie Twoje i rodziny, a także zredukuje koszty ogrzewania nawet o 20%! Korzystając z Blue Soft - RX17/C100 przedłużysz żywotność sprzętu AGD i ochronisz armaturę przed zaciekami i osadami z kamienia. Dzięki temu innowacyjnemu zmiękczaczowi zapomnisz o wszystkich problemach spowodowanych przez twardą wodę. Nie będziesz już musiał martwić się awariami sprzętu wywołanymi kamieniem kotłowym, przez co zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy.

obrazek produktu

2. Zmiękczacz wody Global Water Carbon

Zauważyłeś, że na Twojej armaturze osadza się kamień? A może dostrzegłeś, że po kąpieli Twoja skóra staje się sucha i matowa? Przyczyną tych zjawisk często jest twarda woda. Jeśli chcesz ją zmiękczyć, zamontuj urządzenie Global Water Carbon, wyposażone w innowacyjną głowicę sterującą. Dzięki temu zmiękczaczowi skutecznie oczyścisz wodę, a także usuniesz z niej żelazo i wszelkie zanieczyszczenia chemiczne. Global Water Carbon zniweluje z wody również chlor, który psuje smak i zapach cieczy oraz przygotowywanych w niej potraw.

obrazek produktu

1.Zmiękczacz wody eVOLUTION 200 Compact

Pierwsze miejsce w rankingu zajął zmiękczacz wody EcoWater eVOLUTION 200 Compact, uznawany za najoszczędniejsze urządzenie tego typu na rynku. Według obliczeń specjalistów zużywa on ok. 75% mniej materiałów eksploatacyjnych od innych zmiękczaczy. Ponadto jest wyposażony w moduł WiFi, dzięki któremu można stale kontrolować ogólną pracę sprzętu oraz bieżące zużycie wody. EcoWater eVOLUTION 200 Compact posiada również detektor poziomu soli, który nieustannie mierzy poziom sodu wewnątrz zbiornika solankowego. Jeśli jego ilość będzie niewystarczająca, właściciel otrzyma mail lub SMS, informujący o konieczności uzupełniania soli.

Zmiękczacz wody - opinie

Niedawno zainwestowałem w zmiękczacz wody i jestem zachwycony jego działaniem. Stan cieczy znacznie się poprawił, a ja nie muszę już martwić się kamieniem zalegającym na kabinie prysznicowej oraz baterii kuchennej i łazienkowej. Zauważyłem również, że odkąd stosuję zmiękczacz wody, moja skóra nie jest tak wysuszona i szorstka. Serdecznie polecam to urządzenie!


Robert

Od kilku miesięcy korzystam ze zmiękczacza wody i mogę szczerze polecić ten sprzęt. Odkąd go używam, nie muszę już spędzać godzin na czyszczeniu wanny i prysznica z kamienia. Dodatkowo zauważyłam niemałe oszczędności. Znacznie mniej wydaję na detergenty. Uważam, że zakup zmiękczacza to była świetna inwestycja.


Antonina